Banner Mobile Image
Image 2022 09 29 T12 08 44

Workshops

Interaktívne workshopy, ktoré ponúkame pod vedením skúsených odborníkov, sú navrhnuté na základe 7 hlavných pilierov, ktoré tvoria základ inštitútu Future of Work, aby sa najväčšia pozornosť venovala oblastiam, ktoré sú pre organizáciu klienta najdôležitejšie.
Kontakt na Inštitút Future of Work

Prehľad

Náš prispôsobený proces navrhovania pomáha uspokojiť vaše potreby tým, že pochopí kľúčové oblasti zamerania alebo výzvy vo vašej organizácii, navrhne workshop tak, aby pomáhal rozvíjať myslenie, bol kreatívny a poskytoval priestor na reflexiu.

Naše workshopy sú zvyčajne ½-dňové stretnutia, ktoré sa uskutočňujú mimo pracoviska s vaším tímom vedúcich pracovníkov. Workshopy obsahujú 4 kľúčové prvky, ktoré podľa našich skúseností vedú k skvelým výsledkom:

  • Hry - poskytujeme zábavné cvičenia a praktické skúsenosti - nič hlúpe alebo nepríjemné, ale dostatočné na to, aby sa veci otvorili.

  • Inovácie - používame jedinečné nástroje myslenia a kreativity, ktoré pomáhajú účastníkom myslieť inak.

  • Spolupráca - zo skúseností vieme, že rôznorodé skupiny na hlbokej úrovni vytvárajú kúzla len vtedy, keď sú zapojené a vypočuté. Naša odborná facilitácia sa o to postará.

  • Vzdelávanie - výskum a poznatky prinášame do miestnosti správnym spôsobom - prostredníctvom krátkych, ostrých príbehov, učebných pomôcok a hier.

Príklady obľúbených workshopov

  • Employer Value Proposition (EVP) - Cieľom tohto stretnutia je identifikovať oblasti EVP, na ktoré sa vaša organizácia musí zamerať. Na konci tohto stretnutia pochopíte, kde sa na plátne EVP v 16 oblastiach nachádzate, na ktoré oblasti sa treba zamerať, oboznámite sa s osvedčenými postupmi a dohodnete sa na "veľkej päťke", podľa ktorej budete konať, aby ste zabezpečili, že vaša ponuka hodnoty bude prínosom.

  • Kreatívny Leadership - Cieľom tejto série workshopov je uľahčiť lídrom cestu k tvorivosti. Ponoríme lídrov do základov, ktoré stoja za veľkými posunmi a trendmi, ktoré sa dejú vo svete s ich talentom. To im pomáha pochopiť zmysel a aplikovať ho v ich kontexte. Zahŕňa inšpiráciu pre lídrov, strategické rozprávanie príbehov, rozvoj Severnej hviezdy a vytváranie zmyslu.

  • Strategický Wellness - Cieľom tohto stretnutia je pomôcť určiť oblasti wellness, na ktoré sa má váš program zamerať. Na konci tohto stretnutia pochopíte, ako vytvoriť obchodný prípad pre wellness, budete mať jasnú predstavu o kľúčových oblastiach zamerania pomocou modelu 8 dimenzií wellness a kľúčových oblastiach zamerania vášho programu, ktoré prinesú výsledky.

  • Budúce modely HR - Hlavným cieľom tohto stretnutia je predstaviť nový svet práce, preskúmať niektoré budúce prognózy a trendy a čo to môže znamenať pre vašu organizáciu. Na konci tohto sedenia pochopíte, kde sa váš tím nachádza v 14 kontinuitách HR a 5 hlavných oblastí, na ktoré sa musíte zamerať, aby ste zabezpečili, že váš HR tím bude pripravený na budúcnosť.

Kontaktujte nás

Napíšte nám o svojich problémoch, o otázkach, na ktoré by ste chceli upozorniť - poskytnite nám všetky informácie, ktoré by nám mohli pomôcť pri riešení problémov, ktorým vaša organizácia čelí.

​Objednať konzultáciu
(kontaktný formulár v angličtine)