Banner Mobile Image
Image 2022 09 26 T16 33 40

IT Contracting

IT Contracting – flexibilná spolupráca s IT odborníkmi

Dynamicky sa rozvíjajúci IT priemysel vyžaduje flexibilné riešenia. IT Contracting, t. j. outsourcing IT odborníkov, predstavuje odpoveď na neustále sa zvyšujúci dopyt po rýchlom nábore zamestnancov v technologickom odvetví. Táto služba funguje predovšetkým pri projektoch alebo pri dočasnej spolupráce so spoločnosťou.

Cpl Jobs pristupuje k aktuálnym obchodným potrebám klienta individuálne a pripravuje na mieru šité návrhy. Skúsenosti zamestnancov Cpl Jobs v nábore IT odborníkov umožňujú rýchlu reakciu a prípravu efektívneho akčného plánu. Skúsení konzultanti, ktorí sa špecializujú na IT priemysel, nájdu v spolupráci s klientom najlepšie krátkodobé alebo dlhodobé riešenia.

Súčasťou tejto služby je možnosť efektívne získať odborníka, ktorý bude so svojimi konkrétnymi kompetenciami oporou pre tím klienta, ale taktiež vybudovať kompletný IT tím, ktorý zrealizuje celkový projekt od začiatku do konca.

Ako pracujeme?

Vďaka tejto službe je možné efektívne zamestnať jedného špecialistu na podporu tímu zákazníka so špecifickými kompetenciami, ako aj vytvoriť kompletný IT tím na realizáciu celého projektu od začiatku do konca.

Výhodou služby IT Contracting je výrazné zníženie nákladov pri súčasnom získaní odborníkov na trhu.

Výhodou IT Contractingu je výrazné znižovanie nákladov a prilákanie odborníkov na trhu.
Radi by ste sa o IT contractingu dozvedeli viac?

Kontaktujte nás!

Vyplňte svoje údaje a spojte sa s jedným z našich expertov.