Banner Mobile Image
Image 2022 09 29 T10 54 12

Klienti

Spoločnosť Cpl podporuje svojich klientov komplexnými a inovatívnymi riešeniami v oblasti získavania a rozvoja zamestnancov už viac ako 30 rokov.

Prečítajte si naše články

Transformational Talent Experiences

Naša stratégia Transformational Talent Experiences má tri hlavné piliere: Future Ready, Client First a Total Solutions, ktoré sú základom toho, kto sme a ako pracujeme s našimi klientmi, kandidátmi a kolegami.

Future Ready - Pripravení na budúcnosť

V spoločnosti Cpl neustále rozvíjame naše služby a riešenia, ktoré ponúkame našim klientom. To všetko preto, aby sme mohli efektívne podporovať podnikanie našich klientov a reagovať na ich aktuálne potreby a problémy.

Naše riešenia prispôsobujeme požiadavkám našich klientov a spoločne meníme ich podnikanie - teraz aj v budúcnosti.

Total Solutions - Rozvoj zamestnancov

V spoločnosti Cpl venujeme veľkú pozornosť nielen práci s našimi klientmi, ale aj s nami zamestnancami, ktorí denne vykonávajú naše služby a sú

našimi zástupcami na trhu. Vytvárame jednoduché riešenia, ktoré vám uľahčia prácu s klientmi a plne uspokoja ich potreby.

Plne chápeme, ako môžeme transformovať vaše podnikanie pomocou širokej škály služieb a podpory.

​Client First - Zákazník je najdôležitejší

Spoločnosť Cpl navrhuje a implementuje integrované náborové služby, ktoré poskytujú skutočnú podporu pre rozvoj podnikania našich klientov a rast potenciálu našich kandidátov.

Tieto služby sú vyvinuté na základe dlhoročných skúseností spoločnosti Cpl v oblasti náboru zamestnancov na rôznych trhoch a v spolupráci s obchodnými a technologickými partnermi spoločnosti

Pracujte na svojej budúcnosti s nami

Naše služby sa neustále vyvíjajú - v závislosti od potrieb kandidátov a klientov, ako aj od toho, kde sa nachádzate a aké sú vaše potreby v organizácii.

Potreby našich klientov sú v mnohých ohľadoch rozličné. Bez ohľadu na to ponúkame individuálne spôsoby získavania a rozvoja talentov, ktoré nám umožňujú prispôsobiť sa potrebám každého klienta a jeho podniku - teraz aj v budúcnosti.

Meníme svet

"V skupine Cpl zdieľame vášeň pre pomoc a zdieľanie s ostatnými. Sledovanie tohto typu správania, ktoré sa dostáva do popredia našej podnikateľskej komunity v Írsku a na celom svete, je pre mňa ako generálneho riaditeľa mimoriadne povzbudzujúce.
Mojím cieľom je poskytnúť každému rovnaké príležitosti, aby sa mu darilo. Každý deň sa snažím podniknúť niekoľko krokov, aby sa to stalo skutočnosťou. V priebehu rokov som vybudoval organizáciu, ktorá má na úrovni skupiny Cpl Group viac ako 13 000 zamestnancov v 45 pobočkách. Som presvedčený, že s takouto silnou organizáciou môžeme dosiahnuť skutočnú zmenu."

- Anne Herat, zakladateľka spoločnosti Cpl

 • Image 2022 09 29 T10 52 56

  Chcete rásť a pripraviť svoj biznis na budúcnosť?

  Sme tu na to, aby sme vám pomohli nájsť top talent do trvalého alebo dočasného pracovného pomeru alebo externého zamestnanca, prípadne dôveryhodného partnera, ktorý ponúka flexibilné a strategické služby prispôsobené vašim potrebám.

  Click here

 • Image 2022 09 29 T10 52 56

  Uvažujete o zmene zamestnania?Hľadáte nové profesionálne výzvy?

  Poradíme pri kariérnom rozvoji a výbere optimálneho typu zamestnania pri zabezpečení neustáleho prístupu k informáciám o najzaujímavejších projektoch na trhu.