Banner Default Image

Staňte sa súčasťou Cpl

Kariéra v spoločnosti Cpl

Pracujte s nami.
Pracujte na budúcnosti.

Naším poslaním je podporovať našich klientov pri získavaní a rozvoji najlepších zamestnancov na trhu. Dosahujeme výsledky tým, že pracujeme so skvelými ľuďmi, ktorí majú priestor na rozvoj svojich profesionálnych kompetencií.

Našim zamestnancom sa snažíme poskytnúť príležitosť pracovať s najlepšími klientmi a kandidátmi, aby mohli posilniť svoje zručnosti a stať sa najlepšími konzultantmi na trhu.

quote

Monikin príbeh

-Team Leader

​​​Po 14 rokoch života v zahraničí som našla uplatnenie v spoločnosti, ktorá mi poskytuje atmosféru medzinárodného prostredia, podporuje ma v ďalšom rozvoji a vytvára pre mňa zázemie, kde tvrdá práca neprináša len zaslúžený úspech, ale aj dobrý pocit a zadozučinenie. V CPL som našla skvelých kolegov, s ktorými zdieľam rovnaké hodnoty a radosť z práce s ľuďmi. To, čo si najviac vážim na CPL a ľuďoch v tejto spoločnosti, je kvalita našich služieb, ľudský prístup a neustála snaha byť lepší.

Monikin príbeh
Lucie Matznerová

Pripojte sa k Cpl!

​Monika a Lucie riadia všetky procesy získavania talentov v našej spoločnosti. Ak sa o tom chcete dozvedieť viac, kontaktujte ich!

Zamestnanecké benefity

Vytvárame iniciatívy, ktoré našim zamestnancom poskytujú príležitosti na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov nielen v rámci spoločnosti, ale aj navonok. Pozrite si naše zamestnanecké výhody a možnosti profesionálneho rozvoja počas vášho zamestnania u nás.

Zdravý životný štýl

Súkromná lekárska starostlivosť, Zevo Health - náš partner pre virtuálne zdravotné riešenia.

Flexibilita

Flexibilný pracovný čas, Home office, 5 dní dovolenky navyše , 1 deň voľna na narodeniny zamestnanca , 3 dni práceneschopnosti za kalendárny rok

Profesionálny rozvoj a zlepšovanie

Implementácia, školenia a webové semináre na špecializovanej platforme Knowledge 360 spoločnosti Cpl, osobnostné testy Lumina Learning, jazykové vzdelávanie na pracovisku.

Benefity

Employee assistance program, Multisport karta, platforma MyBenefit, atraktívne súťaže, vianočné darčeky.

Image 2022 09 27 T16 26 05
Image 2022 09 27 T16 21 26
Image 2022 09 27 T16 26 05
Image 2022 09 27 T16 26 05
Image 2022 09 27 T16 26 05
Image 2022 09 27 T16 26 05
Image 2022 09 27 T16 26 05

Chcete sa o našich zamestnaneckých výhodách dozvedieť viac?

Stiahnite si príručku o zamestnaneckých výhodách Cpl.

Prezrite si našu Brožúru o Výhodách

Meníme svet

"V skupine Cpl zdieľame vášeň pre pomoc a zdieľanie s ostatnými. Sledovanie tohto typu správania, ktoré sa dostáva do popredia našej podnikateľskej komunity v Írsku a na celom svete, je pre mňa ako generálneho riaditeľa mimoriadne povzbudzujúce.
Mojím cieľom je poskytnúť každému rovnaké príležitosti, aby sa mu darilo. Každý deň sa snažím podniknúť niekoľko krokov, aby sa to stalo skutočnosťou. V priebehu rokov som vybudoval organizáciu, ktorá má na úrovni skupiny Cpl Group viac ako 13 000 zamestnancov v 45 pobočkách. Som presvedčený, že s takouto silnou organizáciou môžeme dosiahnuť skutočnú zmenu."

- Anne Herat, zakladateľka spoločnosti Cpl