Banner Default Image

Logistika a supply chain

Navrhujeme na mieru riešenia na trvalý aj dočasný pracovný pomer pre logistické spoločnosti pôsobiace na Slovensku.

Navrhujeme na mieru riešenia na trvalý aj dočasný pracovný pomer pre logistické spoločnosti pôsobiace na Slovensku. Logistické riešenia našej spoločnosti využívajú popredné logistické spoločnosti na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Naš tím skúsených konzultantov využiva najmodernejšie technológie pri vyhľadavaní a spravovaní aktívnych aj pasívnych kandidátov. Úzka spolupráca s manažérmi na strane klienta zaručuje úspešné spojenie spoločnosti a kvalifikovaného kandidata expresne rychlo.

Často obsadzované pozicie sú napríklad: vedúci riadenia zásob, manažér nákupu, nakupca, inžinier logistiky, manazer logistiky, manažér dodávateľského reťazca, manažér zákazníckeho servisu a ďalšie. Pozicie obsadzujeme na dočasný aj trvalý pracovný pomer, sú preto ideálnym riešením pre akýkoľvek projekt. 

Stratégia a efektivita pri spájaní talentov a firiem

S rastúcim tempom technologických inovácií a automatizácie procesov spolu so zvýšenými očakávaniami zákazníkov, potreba špičkových talentov a efektívnych tímov v oblasti logistiky nikdy nebola väčšia.  

CPL má strategické partnerstvá v oblasti nákupu, dodávateľského reťazca a logistiky. Naši konzultanti sú odborníkmi v nábore v rôznych odvetviach – FMCG, obchod a služby,  bankovníctvo, financie, IT a technológie.  Prispôsobujeme naše úsilie rýchlo meniacim sa metódam a aktuálnym trendom a stratégiám v oblasti logistiky, nákupu a predaja. Máme skúsenosti s náborom celého spektra pracovných miest od vstupnej úrovne, cez výkonných logistických profesionálov až po CEO. 

Image 2022 10 05 T15 50 19

Aktuálne pracovné ponuky

Plný úväzok

Strategic Purchase Specialist

Bratislava
From 2200€/month, based on experience
Plný úväzok

Junior Purchase Specialist

Bratislava
From 2000€/month, based on experience